💙 DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNY CZAS 💙

wtorek, 12-05-2026 | dodał: KT


Za nami pierwsze warsztaty w ramach Czasu Dobra na Strzeszynie ✨ Dziękuję wszystkim uczestnikom za obecność, otwartość i stworzenie naprawdę dobrej atmosfery. W spotkaniu udział wzięło 25 osób 💙

Szczególne podziękowania kieruję do prowadzącej – Joanny Kęcińskiej – za ogrom wiedzy, uważność i sposób, w jaki potrafi mówić o emocjach, relacjach i tym, co dzieje się w naszym ciele.

To dopiero początek – już dziś zapraszam na kolejne warsztaty i spotkania w ramach projektu Czas Dobra na Strzeszynie 😊

Na koniec mała prośba organizacyjna.
Dziękuję wszystkim osobom, które poinformowały o swojej nieobecności. To naprawdę bardzo pomaga w organizacji wydarzeń.

Jednocześnie chciałbym uczulić, że warto zapisywać się na warsztaty wtedy, gdy realnie planujemy udział. Tym razem 12 zapisanych osób nie pojawiło się i nie przekazało informacji, a na liście rezerwowej – przy ponad 40 zgłoszeniach – czekały kolejne osoby chętne do udziału.

Wierzę, że wspólnie będziemy dalej budować kulturę wzajemnego szacunku i odpowiedzialności 💙

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM