Emocje rosną! 💙 Już jutro reprezentujemy naszą szkołę na III Poznańskim Forum Wolontariatu Szkolnego! 🏫✨
niedziela, 24-05-2026 | dodał: KT
Jedziemy tam, aby podzielić się naszymi dobrymi praktykami i pokazać, że w SKC Strzeszyn wolontariat to nie „akcja dla akcji”, ale budowanie relacji i odpowiedzialności, które trwają latami!
.png)
