♥️ Za nami III Poznańskie Forum Wolontariatu Szkolnego

poniedziałek, 25-05-2026 | dodał: KT


SKC Strzeszyn - Wolontariat na Strzeszynie reprezentowali: Liwia, Anna, Teresa, Adam, Hanna, Marharyta, Ewelina i Krzysztof

Uczniowie, nauczyciele i koordynatorzy z całego Poznania spotkali się, by rozmawiać o pomaganiu, wymieniać doświadczenia i inspirować się nawzajem. Były warsztaty, rozmowy o wolontariacie, pierwsza pomoc, poznawanie świata seniorów i osób z niepełnosprawnościami oraz mnóstwo dobrej energii ❤️

Cieszymy się ogromnie, że także nasze działania mogły wybrzmieć podczas forum.
Swoimi dobrymi praktykami podzieliły się:
♥️ SKC
♥️ Wolontariat Absolwenta

To był piękny czas pokazujący, że młodzi ludzie naprawdę chcą działać, pomagać i zmieniać świat wokół siebie - często bardzo cicho, ale niezwykle skutecznie.

A wróciliśmy nie tylko z głowami pełnymi inspiracji 😊
…ale także ze ZŁOTYM BILETEM 🎫✨, który zapewnił nam udział w przyszłorocznej edycji Forum!

Dziękujemy wszystkim naszym wolontariuszom za codzienne zaangażowanie, obecność i serce dla drugiego człowieka 💙

MIASTO POZNAŃ

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM